Deli Sevdamız Nedir ?

Merhaba değerli okuyucu arkadaşım,

Sitemiz hakkında kısa bir bilgi aktaracağım. Öncelikle sitemiz bir blog sitesidir. Diğer bloglardan küçük bir farkı bulunmaktadır. Sitemize herkes istediği yazıyı gönderebilir.

Neden Deli Sevdamız ?

Hepimizin sevdiği bir hobi, bir iş, bir aşk, yada herhangibirşey vardır. Bu çatı altında hepimiz sevdiğimiz, sevmediğimiz, beğendiğimiz yada beğenmediğimiz yazıları paylaşacağız.

Nasıl paylaşacağız ?

Yazılarınızı bize göndereceksiniz. Gönderirken aşağıdaki formata uygun gönderirseniz bizim işimizi kolaylaştırmış olursunuz.

İsim yada nick :
Başlık :
Yazı :

Örnek :

İsim yada nick : Cem
Başlık : Deli Sevdamız Nedir ?
Yazı : Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500’lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır. Beşyüz yıl boyunca varlığını sürdürmekle kalmamış, aynı zamanda pek değişmeden elektronik dizgiye de sıçramıştır. 1960’larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının yayınlanması ile ve yakın zamanda Aldus PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur.

Nereye göndereceğiz ?

yazi-isleri@delisevdamiz.com

Yazılarınızı bekliyoruz, hep birlikte güzel bir ömür geçirmemiz dileğiyle…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir